essay writers list custom essay meister huck finn need for value based education essay nonprofit business plan examples term paper college we do essays

Informacje

Dzień Otwarty IKiFP PAN im. J. Habera

 

11 VI 2019 DZIEŃ OTWARTY NASZEGO INSTYTUTU

 

W tym dniu otwieramy nasze laboratoria dla wszystkich.

 

Jak co roku zapraszamy Państwa do laboratoriów IKiFP im. J. Habera PAN na fascynujące spotkanie z fizyką i chemią. Proponujemy wykłady, pokazy i mini-konkurs wiedzy chemicznej. Przygotowaliśmy zajęcia dla uczestników w różnym wieku, poczynając od uczniów starszych klas szkół podstawowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem dnia otwartego
i wybranie wykładów oraz ścieżek prezentacji.

Ponieważ nasz Dzień Otwarty cieszy się ogromną popularnością, prosimy o wcześniejsze telefoniczne rejestrowanie się na wybrane wykłady i ścieżki prezentacji na określone godziny pod numerem telefonu 660-459-989. Rejestracja rozpocznie się 8 maja (środa).

 


 

Uwaga!!!  W dniu 22 maja z powodu braku wolnych miejsc rejestracja zostaje zakończona.

 

 

Osoby, które dokonają rezerwacji otrzymają na podany adres e-mail potwierdzenie dokonanego wyboru. Bardzo prosimy o jego wydrukowanie i okazanie po przybyciu do Instytutu.

W związku z corocznym dużym zainteresowaniem i ograniczoną ilością miejsc w Instytucie uczestnictwo grup szkolnych w tegorocznym Dniu Otwartym będzie ograniczone do jednej klasy (lub max. 30 osób z danej szkoły) i dwóch godzin. W tym czasie będzie możliwość realizacji jednego z dwóch bloków zajęć: jednego wykładu i jednej ścieżki z pokazami lub dwóch wykładów (zgodnie z wyborem dokonanym podczas rejestracji).

 

Informujemy również, że rejestracja telefoniczna przeznaczona jest dla zorganizowanych grup szkolnych. Osoby indywidualne w grupach maksymalnie do 5 osób zapraszamy bez rejestracji. Pragniemy podkreślić, że możliwość uczestnictwa bez wcześniejszej rejestracji jest skierowana wyłącznie do osób prywatnych i nie dotyczy małych grup szkolnych. Wszystkie, nawet małe, kilkuosobowe grupy szkolne prosimy o wcześniejszą rejestrację.

 

 

 

 

                                                                 

 

                                                                                         PATRONI MEDIALNI