Informacje

Dzień Otwarty IKiFP PAN im. J. Habera

 

15 VI 2018 DZIEŃ OTWARTY NASZEGO INSTYTUTU

 

W tym dniu otwieramy nasze laboratoria dla wszystkich.

 

Jak co roku zapraszamy Państwa do laboratoriów IKiFP im. J. Habera PAN na fascynujące spotkanie z fizyką i chemią. Proponujemy wykłady, pokazy i mini-konkurs wiedzy chemicznej. Przygotowaliśmy zajęcia dla uczestników w różnym wieku, poczynając od uczniów starszych klas szkół podstawowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem dnia otwartego
i wybranie wykładów oraz ścieżek prezentacji.

Ponieważ nasz Dzień Otwarty cieszy się ogromną popularnością, prosimy o wcześniejsze telefoniczne rejestrowanie się na wybrane wykłady i ścieżki prezentacji na określone godziny pod numerem telefonu 660-459-989. Rejestracja rozpocznie się 14 maja (poniedziałek) o godzinie 10:00 i potrwa do wyczerpania wolnych miejsc. Zgłoszenia telefoniczne będziemy przyjmować od godziny 10:00 do 15:00. Zgłoszenia SMS-owe nie będą przyjmowane.                                                                                                              

                                                                                           Uwaga !!!
                                         21 maj 2018 - Rejestracja zakończona z powodu braku wolnych miejsc !!!


Pierwszeństwo  uczestnictwa w tegorocznym Dniu Otwartym będą miały szkoły, którym nie udało się zarejestrować na Dzień Otwarty w roku kalendarzowym 2017.

 

Osoby, które dokonają rezerwacji otrzymają na podany adres e-mail potwierdzenie dokonanego wyboru. Bardzo prosimy o jego wydrukowanie i okazanie po przybyciu do Instytutu.

W związku z corocznym dużym zainteresowaniem i ograniczoną ilością miejsc w Instytucie uczestnictwo grup szkolnych w tegorocznym Dniu Otwartym będzie ograniczone do dwóch klas (max. 60 osób) i dwóch godzin. W tym czasie będzie możliwość realizacji jednego z dwóch bloków zajęć: jednego wykładu i jednej ścieżki z pokazami lub dwóch wykładów (zgodnie z wyborem dokonanym podczas rejestracji).

 

Informujemy również, że rejestracja telefoniczna przeznaczona jest dla zorganizowanych grup szkolnych. Osoby indywidualne w grupach maksymalnie do 5 osób zapraszamy bez rejestracji. Pragniemy podkreślić, że możliwość uczestnictwa bez wcześniejszej rejestracji jest skierowana wyłącznie do osób prywatnych i nie dotyczy małych grup szkolnych. Wszystkie, nawet małe, kilkuosobowe grupy szkolne prosimy o wcześniejszą rejestrację.

 

 

 

 

                                                                 

 

                                                                                         PATRONI MEDIALNI