how people plagiarize distinguished dissertation nelnet business solutions payment plan creative writing education to help others essay culinary arts research paper general essay about love dissertation research funding psychology homework helper rounding rap professional resume for graduate school admission

LII Ogólnopolskie Kolokwium Katalityczne - 25-27 Listopada 2020.

 Szanowni Państwo!

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na 52. Ogólnopolskie Kolokwium Katalityczne, które odbędzie się w formie konferencji on-line w dniach 25-27 listopada 2020 roku. W programie przewidziano wykłady plenarne, komunikaty ustne i prezentacje typu flash oral. Nie odbędą się sesje posterowe – w zamian proponujemy sesje flash oral.

 

Wykłady plenarne zgodzili się wygłosić:

·         Silvia Bordiga (Universita degli studi di Torino, Włochy)

·         Maximilian Fleischer (Siemens AG, Corporate Technology, Research for Energy & Electronics, Erlangen, Niemcy)

·         Piotr Michorczyk (Politechnika Krakowska, Polska)

·         Lucie Obalova (VSB Technical University of Ostrava, Czechy)

·         Annette Trunschke (FHI Berlin, MPG, Niemcy)

 

Przewidujemy następujące działy tematyczne komunikatów ustnych i flash orali:

1.      Kataliza heterogeniczna

2.      Kataliza homogeniczna

3.      Biokataliza

4.      Varia

Tych z Państwa, którzy deklarowali swój udział w OKK w marcu i podtrzymują chęć uczestnictwa w wydarzeniu zdalnym, bardzo prosimy o potwierdzenie tego zamiaru do dnia 2 listopada 2020 roku na adres mailowy nccatal(at)cyf-kr.edu.pl z dopiskiem “Potwierdzenie 52. OKK”. Prosimy również o informację, czy podtrzymują Państwo chęć zgłoszonych już prezentacji. Postery automatycznie zostaną zakwalifikowane jako „flash orale”. Opłaty konferencyjne, które zostały nam powierzone zostaną odpowiednio pomniejszone.

Ci z Państwa którzy nie zgłosili swojego udziału w tegorocznej edycji OKK, a teraz chcieliby dołączyć, prosimy o stosowną informację na adres mailowy nccatal(at)cyf-kr.edu.pl z dopiskiem “Zgłoszenie 52. OKK” i wypełnienie karty uczestnictwa. Streszczenia komunikatów / flash orali w języku polskim lub angielskim (maksymalnie 1 strona A4), zredagowane według szablonów zamieszczonych na stronie internetowej Kolokwium, proszę przesyłać na adres: nccatal(at)cyf-kr.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 listopada 2020 r. Materiały konferencyjne zostaną umieszczone w książce abstraktów.

 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego OKK

z poważaniem,

dr. hab. Dorota Rutkowska-Żbik