argumentative essay paper topics research paper on hotel service quality powerpoint presentation of business plan write my persuasive essay for me homework helper flyer

LII Ogólnopolskie Kolokwium Katalityczne - 25-27 Listopada 2020.

 Szanowni Państwo!

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na 52. Ogólnopolskie Kolokwium Katalityczne, które odbędzie się w formie konferencji on-line w dniach 25-27 listopada 2020 roku. W programie przewidziano wykłady plenarne, komunikaty ustne i prezentacje typu flash oral. Nie odbędą się sesje posterowe – w zamian proponujemy sesje flash oral.

 

Wykłady plenarne zgodzili się wygłosić:

·         Silvia Bordiga (Universita degli studi di Torino, Włochy)

·         Maximilian Fleischer (Siemens AG, Corporate Technology, Research for Energy & Electronics, Erlangen, Niemcy)

·         Piotr Michorczyk (Politechnika Krakowska, Polska)

·         Lucie Obalova (VSB Technical University of Ostrava, Czechy)

·         Annette Trunschke (FHI Berlin, MPG, Niemcy)

 

Przewidujemy następujące działy tematyczne komunikatów ustnych i flash orali:

1.      Kataliza heterogeniczna

2.      Kataliza homogeniczna

3.      Biokataliza

4.      Varia

Tych z Państwa, którzy deklarowali swój udział w OKK w marcu i podtrzymują chęć uczestnictwa w wydarzeniu zdalnym, bardzo prosimy o potwierdzenie tego zamiaru do dnia 2 listopada 2020 roku na adres mailowy nccatal(at)cyf-kr.edu.pl z dopiskiem “Potwierdzenie 52. OKK”. Prosimy również o informację, czy podtrzymują Państwo chęć zgłoszonych już prezentacji. Postery automatycznie zostaną zakwalifikowane jako „flash orale”. Opłaty konferencyjne, które zostały nam powierzone zostaną odpowiednio pomniejszone.

Ci z Państwa którzy nie zgłosili swojego udziału w tegorocznej edycji OKK, a teraz chcieliby dołączyć, prosimy o stosowną informację na adres mailowy nccatal(at)cyf-kr.edu.pl z dopiskiem “Zgłoszenie 52. OKK” i wypełnienie karty uczestnictwa. Streszczenia komunikatów / flash orali w języku polskim lub angielskim (maksymalnie 1 strona A4), zredagowane według szablonów zamieszczonych na stronie internetowej Kolokwium, proszę przesyłać na adres: nccatal(at)cyf-kr.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 listopada 2020 r. Materiały konferencyjne zostaną umieszczone w książce abstraktów.

 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego OKK

z poważaniem,

dr. hab. Dorota Rutkowska-Żbik