Information 2016

[Translate to English:]

Dzień Otwarty IKiFP PAN im. J. Habera

 

25 XI 2016 DZIEŃ OTWARTY NASZEGO INSTYTUTU

 

W tym dniu otwieramy nasze laboratoria dla wszystkich.

Jak co roku zapraszamy Państwa do laboratoriów IKiFP im. J. Habera PAN na fascynujące spotkanie z fizyką i chemią. Proponujemy wykłady, pokazy i mini-konkurs wiedzy chemicznej. Przygotowaliśmy zajęcia dla uczestników w różnym wieku, poczynając od uczniów starszych klas szkół podstawowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem dnia otwartego
i wybranie wykładów oraz ścieżek prezentacji.

Ponieważ nasz Dzień Otwarty cieszy się ogromną popularnością, prosimy o wcześniejsze telefoniczne rejestrowanie się na wykłady i ścieżki prezentacji na określone godziny pod numerem telefonu 780 166 351.

UWAGA !!! Z POWODU BRAKU MIEJSC W DNIU 7 XI 2016 REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

Osoby, które dokonały rezerwacji otrzymają na podany adres e-mail potwierdzenie dokonanego wyboru. Bardzo prosimy o jego wydrukowanie i okazanie po przybyciu do Instytutu.

W związku z corocznym dużym zainteresowaniem i ograniczoną ilością miejsc w Instytucie uczestnictwo grup szkolnych w tegorocznym Dniu Otwartym będzie ograniczone do dwóch klas i trzech godzin. W tym czasie będzie możliwość realizacji trzech wykładów lub dwóch wykładów i jednej ścieżki prezentacji lub jednego wykładu i dwóch ścieżek.

Informujemy również, że system rejestracji przeznaczony jest dla zorganizowanych grup szkolnych. Osoby indywidualne w grupach do 5 osób zapraszamy bez rejestracji.

                                                         UWAGA !!! REJESTRACJA ZAKOŃCZONA Z POWODU BRAKU MIEJSC

                                                                          

                                                                                         PATRONI MEDIALNI